Black mamba – působivé výsledky!

on

|

views

and

comments

Spousta sportujících chce být nejen zdravá a aktivní, ale chce mít i krásnou postavu. Při hubnutí je nejtěžší zhubnout podkožní tuk a udržet svaly, takže inovativní produkt Black Mamba vám umožní vidět, jak nádherného tvaru můžete dosáhnout!

Užívání spalovače tuků Black Mamba v kombinaci s vyváženou stravou a tréninkem ukáže působivé výsledky díky jedinečnému složení léku.

Hlavní rysy Black Mamba

Black Mamba je vyrobena převážně z rostlinných surovin a je bezpečným sportovním doplňkem. Každá složka kapsle obsahuje přírodní extrakty zaměřené na zbavení se tukové tkáně.

Složení je docela zajímavé.

Extrakt Senegalia berlandieri (analog efedrinu) – zrychluje metabolismus, zvyšuje adrenalin a noradrenalin, který dodává energii a výkon při cvičení. Zlepšuje náladu a zvyšuje dopamin.

HCI Methylhexanamin – stimuluje výdej energie, zvyšuje svalovou koncentraci a tonus, oddaluje nástup únavy.

Ephedra – zvyšuje norepinefrin, stimuluje spalování tuků. Zrychluje metabolismus, potlačuje chuť k jídlu a zvyšuje vytrvalost a pracovní kapacitu, zvyšuje soustředění.

Kofein – zvyšuje adrenalin, vytrvalost a energii, má tonizační účinek.

Caralluma extrakt – zabraňuje tvorbě tukových usazenin. Snižuje hlad, zvyšuje energii, zrychluje metabolismus a aktivitu obecně.

Fenylalanin a Synefrin HCL – zlepšuje náladu, zrychluje metabolismus, snižuje chuť k jídlu, zvyšuje termogenezi, což urychluje procesy spalování tuků.

Yohimbin HCL – blokuje tvorbu nových tukových buněk, zvyšuje libido a výdrž.

Výhody Black Mamba

Black Mamba má poměrně mnoho výhod a díky nim je droga oblíbená zejména mezi sportovci:

• optimalizuje práci sympatického nervového systému;

• zvyšuje energii a koncentraci;

• poskytuje větší sílu, vytrvalost a tón;

• potlačuje chuť k jídlu;

• zvedne náladu;

• snižuje výskyt celulitidy u žen;

• aktivuje procesy lipolýzy;

• zabraňuje degradaci propracované svalové hmoty;

• pomáhá zhubnout ztrátou tuku, nikoli svalů;

• přírodní složení (kofein, rostlinné extrakty, aminosloučeniny);

• nemá žádné kontraindikace pro pohlaví.

První dny byste měli užívat lék 1 tabletu najednou. Při absenci negativních reakcí je optimální užívat 2 kapsle denně, nejlépe v první polovině dne. Důležité také je, že Black Mamba působí i při menší fyzické námaze, takže je vhodná i pro začátečníky ve sportu a hlavně vám umožní vidět výsledky již za pár dní!

Share this
Tags

Must-read

Jak funguje odklad splátek?

Máte potíže se splácením půjčených peněz v určeném termínu? V aktuální ekonomicky nestabilní době se ve finančně vypjaté situaci ocitá i spousta dříve dobře zajištěných domácností....

Black mamba – působivé výsledky!

Spousta sportujících chce být nejen zdravá a aktivní, ale chce mít i krásnou postavu. Při hubnutí je nejtěžší zhubnout podkožní tuk a udržet svaly,...

Kdy při autonehodě není třeba volat policii?

Autonehoda může překvapit každého z nás. Můžeme ji způsobit nebo být poškozenou osobou, jednoduše neznáme dne ani minuty. Ať už jsme ale na jedné nebo...
spot_img

Recent articles

More like this