Muži narození v těchto znameních mají nejtěžší povahu: Žít s nimi nebude pro vás procházka růžovou zahradou

on

|

views

and

comments

Přestože život po jejich boku není vždy idylický, s tímto tipem to zvládnete mnohem snadněji. Podívejte se, co na ně platí.

Lze říci, že jde o jednu z nejtěžších povah, v partnerském vztahu obzvlášť
Tito muži velmi často skrývají emoce. Stejně ty pozitivní i negativní. Člověk jejich těžce odhadne, nevíte, co si myslí, ani co cítí. O sobě toho moc nenamluví, ale o své polovičce potřebují vědět opravdu všechno. Už alespoň tušíte o kom je řeč? Mluvíme o mužích, narozených ve znamení Lva. Obecně lze říci, že je to jedna z nejtěžších povah vůbec, v partnerském vztahu obzvlášť.

Velmi neradi se na někoho fixují, potřebují svůj vlastní prostor a svobodu. Jsou opatrní a zároveň i rázní při rozhodnutích. Po svém boku, upřednostňují partnerku, která jim zajistí pocit vlastního prostoru, nebude jejich kontrolovat.

Nepřehlédněte: Neustále narážím při hledání toho pravého na ženatých mužů: Důvody, proč mají milenky, dostali i mě

Soběstačnost je něco, co od své polovičky očekávají v každém ohledu. Zároveň pokud potřebují usměrnit, měla by jim to jejich vyvolená vědět podat tak, aby to přijali a nevnímali jako něco, co jim chce vnutit.

Lvi jsou rádi středem pozornosti, zbožňují pokud si jejich okolí všímá, vzhlíží k nim a mají pocit, že jsou obdivováni. To je pro ně v životě opravdu podstatné.

Přestože jsou mnohdy frustrovaní sami sebou, snaží se, aby to okolí nezjistilo. Pokud je v tomto směru taktně podpoříte a zdůrazníte to, jaký jsou skvělí a pro vás důležití, je více než jisté, že se vám s nimi bude žít snadněji. Zkrátka potřebují častěji pohlazení, pohlazení a pochvalu, i když to nahlas nikdy nepřiznají.

Share this
Tags

Must-read

Kdy při autonehodě není třeba volat policii?

Autonehoda může překvapit každého z nás. Můžeme ji způsobit nebo být poškozenou osobou, jednoduše neznáme dne ani minuty. Ať už jsme ale na jedné nebo...

Bohatý zvuk / Luxusní design

Nová bezdrátová sluchátka EAH-AZ40 od značky Technics splní vše, co si posluchač může přát. Legendární japonská zvuková kvalita zajistí komfortní a čistý zvuk nejen...

Kameny pro lepší psychickou pohodu

Velmi oblíbené ve špercích jsou minerální kameny nebo drahokamy. Ty mohou být nejen do daleka zářící okrasou, ale také působit pozitivně na psychiku a...
spot_img

Recent articles

More like this