Muži narození v těchto znameních mají nejtěžší povahu: Žít s nimi nebude pro vás procházka růžovou zahradou

on

|

views

and

comments

Přestože život po jejich boku není vždy idylický, s tímto tipem to zvládnete mnohem snadněji. Podívejte se, co na ně platí.

Lze říci, že jde o jednu z nejtěžších povah, v partnerském vztahu obzvlášť
Tito muži velmi často skrývají emoce. Stejně ty pozitivní i negativní. Člověk jejich těžce odhadne, nevíte, co si myslí, ani co cítí. O sobě toho moc nenamluví, ale o své polovičce potřebují vědět opravdu všechno. Už alespoň tušíte o kom je řeč? Mluvíme o mužích, narozených ve znamení Lva. Obecně lze říci, že je to jedna z nejtěžších povah vůbec, v partnerském vztahu obzvlášť.

Velmi neradi se na někoho fixují, potřebují svůj vlastní prostor a svobodu. Jsou opatrní a zároveň i rázní při rozhodnutích. Po svém boku, upřednostňují partnerku, která jim zajistí pocit vlastního prostoru, nebude jejich kontrolovat.

Nepřehlédněte: Neustále narážím při hledání toho pravého na ženatých mužů: Důvody, proč mají milenky, dostali i mě

Soběstačnost je něco, co od své polovičky očekávají v každém ohledu. Zároveň pokud potřebují usměrnit, měla by jim to jejich vyvolená vědět podat tak, aby to přijali a nevnímali jako něco, co jim chce vnutit.

Lvi jsou rádi středem pozornosti, zbožňují pokud si jejich okolí všímá, vzhlíží k nim a mají pocit, že jsou obdivováni. To je pro ně v životě opravdu podstatné.

Přestože jsou mnohdy frustrovaní sami sebou, snaží se, aby to okolí nezjistilo. Pokud je v tomto směru taktně podpoříte a zdůrazníte to, jaký jsou skvělí a pro vás důležití, je více než jisté, že se vám s nimi bude žít snadněji. Zkrátka potřebují častěji pohlazení, pohlazení a pochvalu, i když to nahlas nikdy nepřiznají.

Share this
Tags

Must-read

V partnerovi není potřeba hledat vše, postačí sedm hlavních vlastností

Hledáme v nich lásku, vášeň, porozumění, intimitu, podporu, ale i přátelství, spolupráci, společné hodnoty, jistoty, sex. Partnerské vztahy nabízejí vše ze zmíněného a zřejmě...

Rakovinu prsu jí zjistili po porodu: Najít v sobě sílu zabojovat a zvítězit stojí za to

"Ve věku, v jakém jsem onemocněla, jsem se vymykala tabulkám. Moje onkologických mi loni navrhla, abychom ozařováním utlumily činnost vaječníků, aby se onemocnění nevrátilo....

Onemocněla na rakovinu: Zvažovala jsem alternativní léčbu, přesvědčily mě až lékařky

"Na setkání s kamarádkami v restauraci se některé najednou rozplakaly. Bylo jim prý líto, co se mi stalo a jsou z toho nešťastné. Mně...
spot_img

Recent articles

More like this