Lhal mi o tom, kdo ve skutečnosti je: Pravdu jsem se dozvěděla náhodně od této neznámé ženy

on

|

views

and

comments

Laura si při Dominikovi řekla, že nemá co ztratit. Jejich vztah se jevil přímo idylický, no podvědomě odolávala, protože čekala, že se něco stane. A stalo se. Nakonec takto odhalila, do koho se vlastně zamilovala.

Rozhodla jsem se, že nemám co ztratit
Laura měla za sebou několik neúspěšných vztahových peripetií. Už ani nevěřila, že v jejím věku, těsně před třicítkou by mohla potkat někoho svobodného a normálního. No osud její „dopřál“ a setkala Dominika. On byl ten, kdo ji na jedné párty se společnými známými zahlédl a kdo se prý rozhodl, že ji musí mít: „Byl rozvedený a já se nikdy neptala na důvod. Neviděla jsem v tom smysl. Co bylo, bylo. Líbil se mi, přitahoval mě. Byl dominantní, ale šarmantní. Přestože jsem byla zklamaná z minulých vztahů, rozhodla jsem se, že nemám co ztratit, „vypráví na úvod Laura, která byla již brzy zamilovaná.

Náhodné setkání s jednou ženou vyvolalo ve mně pochybnosti
Vztah Laury a Dominika se vyvíjel podle jejích slov přímo idylicky. Pohrávali se už s myšlenkou, že by společně i bydleli, protože nemělo smysl mít dva byty a stále se převlek. No Laura stále odolávala: „Nevím, možná ačkoli to vše bylo jako sen, podvědomě jsem čekala, že se něco stane … A došlo na moje slova již zanedlouho,“ prozrazuje dále. Tím něčím, měla na mysli náhodné setkání s jednou ženou v kavárně nedaleko podniku, který provozoval jí Dominik. Ta si jednou k ní zničehonic přisedla a začala mluvit o tom, že musí mít kuráž, když si začala právě s Dominikem. Prý jeho bývalá pravdu neunesla a proto se rozvedla: „Zůstala jsem v rozpacích. Nevěděla jsem, o čem to mluví. Pak se představila a řekla, že to ona dohazuje z času na čas svému dobrému kamarádovi nějaké dívky do jeho klubu, „popisuje zvláštní situaci Laura.

Přišla jsem, viděla jsem a více jsem nepotřebovala vědět
Přestože se nechtěla nad tím zamýšlet a v hlavě konstruovat, což není, od osudného setkání žila neustále v pochybnostech. Pravdou bylo, že Dominik trávil mnoho večerů v týdnu, o víkendech nemluvě, v práci: „No hájil se tím, že si musí přece dohlížet na svůj podnik, který fungoval i večer jako bar,“ dodává. Tak se tam jednoho večera rozhodla Laura nahlédnout, protože věřte nebo ne, během jejich randění tam byla jen párkrát v jeho společnosti přes den. Netrvalo dlouho a pochopila o co v tom nočním baru jde. Sice luxusně, ale velmi levně působící ženy, které dělaly společnost různým věkovým kategoriím mužů. Potom nedbalé odchody párů poza nějaký závěs a nemusela ani za něj nakouknout. Věděla, že se za ním nacházejí pokoje, kde si to společně užívali: „V tom se objevil Dominik ve společnosti nějakých zvláštních mužů a netrvalo dlouho, dokud se s nimi rozloučil a ocitla se při něm vysoká a sexy blondýna, se kterou zamířil také za závěs. To už jsem ani nečekala, ale se rovnou pobrane s pláčem ke kamoške, kde jsem jí všechno vyprávěla, „vypráví Laura dále.

Druhé housle nebude hrát, raději zůstane sama
Nakonec posbírala Laura v sobě ještě jakou takovou odvahu a setkala se s Dominikem samotě v kavárně. Řekla mu, že všechno ví a že je mezi nimi konec. Na to jí arogantně odpověděl: „Škoda, mohlo nám to vyjít, kdyby si nebyla stejně prudérní jako moje ex.“ V tom okamžiku se Laura dovtípila, co bylo důvodem jeho rozvodu s bývalou ženou a že druhé housle rozhodně nebude hrát nikomu: „To budu raději sama do konce života, „uzavírá svůj příběh.

Share this
Tags

Must-read

Jaké příjmy jsou potřeba pro získání úvěru

Vaše příjmy by měly stačit na pokrytí vašich základních potřeb a všech závazků. Náklady na živobytí banka kalkuluje normativně. Nelze tudíž argumentovat tím, že...

Jak funguje odklad splátek?

Máte potíže se splácením půjčených peněz v určeném termínu? V aktuální ekonomicky nestabilní době se ve finančně vypjaté situaci ocitá i spousta dříve dobře zajištěných domácností....

Kdy při autonehodě není třeba volat policii?

Autonehoda může překvapit každého z nás. Můžeme ji způsobit nebo být poškozenou osobou, jednoduše neznáme dne ani minuty. Ať už jsme ale na jedné nebo...
spot_img

Recent articles

More like this