Lhal mi o tom, kdo ve skutečnosti je: Pravdu jsem se dozvěděla náhodně od této neznámé ženy

on

|

views

and

comments

Laura si při Dominikovi řekla, že nemá co ztratit. Jejich vztah se jevil přímo idylický, no podvědomě odolávala, protože čekala, že se něco stane. A stalo se. Nakonec takto odhalila, do koho se vlastně zamilovala.

Rozhodla jsem se, že nemám co ztratit
Laura měla za sebou několik neúspěšných vztahových peripetií. Už ani nevěřila, že v jejím věku, těsně před třicítkou by mohla potkat někoho svobodného a normálního. No osud její „dopřál“ a setkala Dominika. On byl ten, kdo ji na jedné párty se společnými známými zahlédl a kdo se prý rozhodl, že ji musí mít: „Byl rozvedený a já se nikdy neptala na důvod. Neviděla jsem v tom smysl. Co bylo, bylo. Líbil se mi, přitahoval mě. Byl dominantní, ale šarmantní. Přestože jsem byla zklamaná z minulých vztahů, rozhodla jsem se, že nemám co ztratit, „vypráví na úvod Laura, která byla již brzy zamilovaná.

Náhodné setkání s jednou ženou vyvolalo ve mně pochybnosti
Vztah Laury a Dominika se vyvíjel podle jejích slov přímo idylicky. Pohrávali se už s myšlenkou, že by společně i bydleli, protože nemělo smysl mít dva byty a stále se převlek. No Laura stále odolávala: „Nevím, možná ačkoli to vše bylo jako sen, podvědomě jsem čekala, že se něco stane … A došlo na moje slova již zanedlouho,“ prozrazuje dále. Tím něčím, měla na mysli náhodné setkání s jednou ženou v kavárně nedaleko podniku, který provozoval jí Dominik. Ta si jednou k ní zničehonic přisedla a začala mluvit o tom, že musí mít kuráž, když si začala právě s Dominikem. Prý jeho bývalá pravdu neunesla a proto se rozvedla: „Zůstala jsem v rozpacích. Nevěděla jsem, o čem to mluví. Pak se představila a řekla, že to ona dohazuje z času na čas svému dobrému kamarádovi nějaké dívky do jeho klubu, „popisuje zvláštní situaci Laura.

Přišla jsem, viděla jsem a více jsem nepotřebovala vědět
Přestože se nechtěla nad tím zamýšlet a v hlavě konstruovat, což není, od osudného setkání žila neustále v pochybnostech. Pravdou bylo, že Dominik trávil mnoho večerů v týdnu, o víkendech nemluvě, v práci: „No hájil se tím, že si musí přece dohlížet na svůj podnik, který fungoval i večer jako bar,“ dodává. Tak se tam jednoho večera rozhodla Laura nahlédnout, protože věřte nebo ne, během jejich randění tam byla jen párkrát v jeho společnosti přes den. Netrvalo dlouho a pochopila o co v tom nočním baru jde. Sice luxusně, ale velmi levně působící ženy, které dělaly společnost různým věkovým kategoriím mužů. Potom nedbalé odchody párů poza nějaký závěs a nemusela ani za něj nakouknout. Věděla, že se za ním nacházejí pokoje, kde si to společně užívali: „V tom se objevil Dominik ve společnosti nějakých zvláštních mužů a netrvalo dlouho, dokud se s nimi rozloučil a ocitla se při něm vysoká a sexy blondýna, se kterou zamířil také za závěs. To už jsem ani nečekala, ale se rovnou pobrane s pláčem ke kamoške, kde jsem jí všechno vyprávěla, „vypráví Laura dále.

Druhé housle nebude hrát, raději zůstane sama
Nakonec posbírala Laura v sobě ještě jakou takovou odvahu a setkala se s Dominikem samotě v kavárně. Řekla mu, že všechno ví a že je mezi nimi konec. Na to jí arogantně odpověděl: „Škoda, mohlo nám to vyjít, kdyby si nebyla stejně prudérní jako moje ex.“ V tom okamžiku se Laura dovtípila, co bylo důvodem jeho rozvodu s bývalou ženou a že druhé housle rozhodně nebude hrát nikomu: „To budu raději sama do konce života, „uzavírá svůj příběh.

Share this
Tags

Must-read

Kdy při autonehodě není třeba volat policii?

Autonehoda může překvapit každého z nás. Můžeme ji způsobit nebo být poškozenou osobou, jednoduše neznáme dne ani minuty. Ať už jsme ale na jedné nebo...

Bohatý zvuk / Luxusní design

Nová bezdrátová sluchátka EAH-AZ40 od značky Technics splní vše, co si posluchač může přát. Legendární japonská zvuková kvalita zajistí komfortní a čistý zvuk nejen...

Kameny pro lepší psychickou pohodu

Velmi oblíbené ve špercích jsou minerální kameny nebo drahokamy. Ty mohou být nejen do daleka zářící okrasou, ale také působit pozitivně na psychiku a...
spot_img

Recent articles

More like this