Nejlepší rady na organizaci vašeho šatníku od zakladatelky Clos-ette, Melanie Charlton Fowler

on

|

views

and

comments

Mnoho studií prý ukazuje, že organizovaný život rovná se šťastnější život. Pokud nevíte, kde začít, proč nezačnete se svým šatníkem? Inspirujte se radami a tipy zakladatelky Clos-ette na míru, Melanie Charlton Fowler.

Jedna z předních holistických organizací pro organizační design ve světě
Pro nezainteresovaných, Clos-ette je jedna z předních holistických organizací pro organizační design ve světě. Díky ní dokážete dosáhnout skvělou funkčnost v oblastech jako je kuchyň, ale i šatník. Zakladatelka Clos-ette, Melanie Charlton Fowler, která je zároveň i kreativní ředitelkou firmy říká, že vám pomůže stylově definovat a maximalizovat váš prostor, tedy i šatník. Toto jsou její nejlepší rady a tipy pro organizovaný šatník, po kterém, přiznejme se, toužíme všechny, jen možná nevíme kde a jak začít. O tuto inspiraci se podělila pro magazín Harper Bazaar.

Protřiďte vaše oblečení
„Buďte nemilosrdní,“ říká Fowler. Pokud je na něčem skvrna a bylo to třikrát v čistírně a ani oni si s tím neporadili, vyhoďte to. Zbavte se oblečení s nevyhovující velikostí. Přestaňte si namlouvat, však se jednou do toho ještě obléknu. Raději jejich rozdejte. Zamyslete se nad tím, co vám skutečně sluší a buďte realističtí v tom, co si oblečete. Pokud jste nejistí, poproste nejlepší přítelkyní nebo dceru, aby vám poradila v tomto směru, ale pravdivě.

kategorizovat
I v šatníku by mělo platit, že nemícháme hrušky s jablky. Boty mají jít k botám a oblečení k oblečení. Doplňky jako šátky, čepice, klobouky, čelenky apod. opět separátní kategorie, která potřebuje své místo. Kabelky ke kabelkám, kabáty ke kabátem atd.

Třiďte podle barev, světla
„Rada pořádám svůj šatník od světla po tmu, zleva doprava – je to merchandizajnový trik, který pomáhá oku sledovat oblečení,“ přiznává Fowler dále.

Nezapomeňte na věšáky
„Používejte stejné věšáky. Mám ráda světlejší věšáky, protože lépe předvádějí oblečení. Nebo i monotónne- bílé, slonovinové, ale také černé splní svůj účel, „prozrazuje zakladatelka Clos-ette.

Share this
Tags

Must-read

V partnerovi není potřeba hledat vše, postačí sedm hlavních vlastností

Hledáme v nich lásku, vášeň, porozumění, intimitu, podporu, ale i přátelství, spolupráci, společné hodnoty, jistoty, sex. Partnerské vztahy nabízejí vše ze zmíněného a zřejmě...

Rakovinu prsu jí zjistili po porodu: Najít v sobě sílu zabojovat a zvítězit stojí za to

"Ve věku, v jakém jsem onemocněla, jsem se vymykala tabulkám. Moje onkologických mi loni navrhla, abychom ozařováním utlumily činnost vaječníků, aby se onemocnění nevrátilo....

Onemocněla na rakovinu: Zvažovala jsem alternativní léčbu, přesvědčily mě až lékařky

"Na setkání s kamarádkami v restauraci se některé najednou rozplakaly. Bylo jim prý líto, co se mi stalo a jsou z toho nešťastné. Mně...
spot_img

Recent articles

More like this