Překvapení od Meghan Markle. Na trh přichází s vlastní značkou kosmetiky

on

|

views

and

comments

I když Meghan Markle působila jako herečka již dlouhá léta předtím, než se stala oficiální přítelkyní prince Harryho, největší pozornost přilákala právě se vztahem s mladším synem prince Charlese. Krásná americká herečka se tehdy ze dne na den stala lákadlem pro paparazzi, kteří sledovali každý její krok. Ještě krátce předtím, než přiznala vztah s britským princem, si však Meghan zrušila všechny sociální sítě.

Teprve po letech promluvila, že důvodem nebyl ani tak vztah s vlivným představitelem britské monarchie, jako fakt, že její instantní svět porovnávání ubližoval. Dnes se o tomto tématu snaží diskutovat a apelovat – a to v rámci osvěty duševního zdraví. Jako příklad použila samu sebe a její působení v královské rodině, které ji psychicky ničilo.

„Skutečně jsem se tehdy styděla to říct a styděla jsem se to hlavně přiznat Harrymu, protože vím, kolik ztrát už utrpěl. Věděla jsem však, že když to neřeknu, udělám to – a už jsem prostě nechtěla být naživu, „šokovala v interview s Oprah, kde přiznala kromě sebevražedných myšlenek i úzkosti, které ji sužovaly.

Zaměřuje se na to, co ji baví
Odkdy není Meghan součástí britské monarchie, svůj čas věnuje zejména své rodině a projektům, které ji naplňují. Tím, že se vzdala své oficiální úlohy – a tím pádem není povinna dodržovat striktní pravidla královské rodiny, se může věnovat i vlastním projektem. Jedním z nich bude zřejmě i vlastní kosmetická řada, na které momentálně pracuje.

Jak Meghan informovala ještě v minulosti na svém blogu, skincare a kosmetika je pro ni obrovskou vášní. Novináře tak nepřekvapilo to, že ji přistihli vycházet od Billa Gunthyho, zakladatele kosmetické společnosti, která má za úkol distribuci více celebritních značek – mezi nimi i kosmetickou linii Jennifer Lopez. Nemělo se jednat o první setkání, právě naopak – vévodkyně spolu se svým manželem kosmetické sídlo navštívili několikrát.

Share this
Tags

Must-read

V partnerovi není potřeba hledat vše, postačí sedm hlavních vlastností

Hledáme v nich lásku, vášeň, porozumění, intimitu, podporu, ale i přátelství, spolupráci, společné hodnoty, jistoty, sex. Partnerské vztahy nabízejí vše ze zmíněného a zřejmě...

Rakovinu prsu jí zjistili po porodu: Najít v sobě sílu zabojovat a zvítězit stojí za to

"Ve věku, v jakém jsem onemocněla, jsem se vymykala tabulkám. Moje onkologických mi loni navrhla, abychom ozařováním utlumily činnost vaječníků, aby se onemocnění nevrátilo....

Onemocněla na rakovinu: Zvažovala jsem alternativní léčbu, přesvědčily mě až lékařky

"Na setkání s kamarádkami v restauraci se některé najednou rozplakaly. Bylo jim prý líto, co se mi stalo a jsou z toho nešťastné. Mně...
spot_img

Recent articles

More like this