V novém studiu Pilates by Mia v IEM SPA dosáhnete vysněné postavy rychleji. Co je za tím?

on

|

views

and

comments

Nabízí množství benefitů – a díky tomu se řadí mezi nejvyhledávanější sporty v rámci prevence zdraví. I právě proto se v luxusních prostorách známé kliniky IEM SPA v Bratislavě rozhodli otevřít nový prostor, který je potěšením již od prvního pohledu.

Populární soubor cviků získal název po Josefu Pilates, který pracoval ve Spojených státech jako trenér tanečníků. Spolu se svými klienty totiž právě on vytvořil sestavu, která tělu poskytne dokonalou regeneraci svalů v kombinaci se zpevněním těla. Díky tomu se zvykne o Pilates říkat i jako o prevenci proti zdravotním potížím. Hluboké strečinku přinášejí našemu tělu hned několik benefitů, ale mezi nejvýraznější patří nepochybně pomoc s bolavou páteří.

Na rozdíl od jiných souborů cvičení je pilates o něco komplikovanější. Nesmíme však zapomínat na to, že i právě kvůli tomu má vysokou účinnost, která jde ruku v ruce s benefity, jaké nedokáže zaručit žádný jiný program. Aby mělo cvičení efekt – a v neposlední řadě se skutečně jednalo o pilates, je třeba, aby pohyb trval minimálně 45 minut. Nemusí však být monotónním, jak se některým může zpočátku jevit.

„Klientky mi zvyknou říkat, že moje hodiny nikdy nejsou stejné. Jsou totiž o něco dynamičtější než klasický pilates, “ prozradila pro feminity Mia Kruijt, která vede soukromé, ale i skupinové hodiny v IEM SPA v Bratislavě. Ta bere ohled na to, aby se kromě správného provádění cviků klienti posouvaly zejména dál a nepracovaly jen s vlastním tělem, ale i speciálním náčiním.

„Pilates umí být zábavný v tom, že používáme různé pomůcky jako Reformer, cadillac nebo spinu corrector, ty lidi fascinují. Jeden cvik tak může mít hned několik modifikací a je to fakt úžasné, “ popisuje Mia a dodává, že první výsledky pozorovat již po deseti hodinách s profesionálním instruktorem – bez ohledu na to, jak jste sportovně zdatní a stavění. Stačí jen začít!

Share this
Tags

Must-read

V partnerovi není potřeba hledat vše, postačí sedm hlavních vlastností

Hledáme v nich lásku, vášeň, porozumění, intimitu, podporu, ale i přátelství, spolupráci, společné hodnoty, jistoty, sex. Partnerské vztahy nabízejí vše ze zmíněného a zřejmě...

Rakovinu prsu jí zjistili po porodu: Najít v sobě sílu zabojovat a zvítězit stojí za to

"Ve věku, v jakém jsem onemocněla, jsem se vymykala tabulkám. Moje onkologických mi loni navrhla, abychom ozařováním utlumily činnost vaječníků, aby se onemocnění nevrátilo....

Onemocněla na rakovinu: Zvažovala jsem alternativní léčbu, přesvědčily mě až lékařky

"Na setkání s kamarádkami v restauraci se některé najednou rozplakaly. Bylo jim prý líto, co se mi stalo a jsou z toho nešťastné. Mně...
spot_img

Recent articles

More like this