4 tipy, díky kterým bude váš domov působit honosně

on

|

views

and

comments

Nemyslíme tím rozhazování financí na domácnost. Právě naopak. Váš domov může vypadat stylově a luxusně a nemusíte utratit na to celý svůj majetek. Inspirujte se!

Na výraznější změny v interiéru třeba mít asi kousek odvahy, ale abyste svůj prostor povýšili na jinou úroveň, tolik kuráže zase nepotřebujete. Jelikož současný design je nestálý a neustále se mění, nabízí mnoho možností a směrů, kterými se vydat. Lahodí tak osobě, která vyznává venkovské prvky, ale i milovníkům minimalismu. Podívejme se na to, jak víme povýšit náš interiér a ještě ušetřit.

unikátní design
Mluvíme o kusu nábytku, který když vejdete do pokoje vás v momentě okouzlí. Závisí, na co si reálně troufáte. Může to být křeslo v obývacím pokoji, které vás uchvátí svým netradičním tvarem, sedací souprava v barvě, jakou jste nikdy před tím neviděli, originální příruční stolek v ložnici či taburetka s aztéckými vzory. Věřte, že návštěva se vás bude ptát, zda jste si ji přinesli z dalekých cest. Jednoduše jde o kousek, který doslova rozbije celkový dojem, ale v pozitivním duchu.

zlatý akcent
Zlatá barva má aktuálně čestné místo v interiérovém designu. Dodává prostoru teplý, příjemný až ,, sametový nádech „. Najdete ji v jakékoli podobě, od zlatých nití na polštáři, až po svícen, příbory, nožky stolku či židlí, ba dokonce na rámu zrcadel a obrazů. Je si z čeho vybírat. Nemusíte se těchto zlatých prvků obávat. Samozřejmě, stále platí pravidlo, že méně je více. No pokud s nimi naložíte dostatečně, váš interiér se změní na prostor jako z filmu.

trendy obrazy
Obrazy vždy byly ai jsou IN. Nemusíte být vášnivým sběratelem, abyste mohli jeden vlastnit. Krásné kousky najdete už i v prodejnách s nábytkem, navíc, za rozumné ceny. Aktuálním třešničkou ve světě umění jsou abstraktní obrazy. Stačí si už jen vybrat ten svůj.

čistota nadevše
O tomto bychom snad ani nemuseli diskutovat, ale bohužel známe to i z různých návštěv, že ne u každého toto pravidlo platí. Koupě nového nábytku je jen začátek. Pokud chceme, aby nám dlouho sloužil, musíme se nejen o něj, ale io celkový prostor pravidelně starat. Takto ušetříte své finance a nebudete muset opotřebované kusy měnit každých pět let. Uznejte, což je více, než když přijdete do voňavé čisté domácnosti, která díky vaší péči bude působit stále jako nová.

Share this
Tags

Must-read

V partnerovi není potřeba hledat vše, postačí sedm hlavních vlastností

Hledáme v nich lásku, vášeň, porozumění, intimitu, podporu, ale i přátelství, spolupráci, společné hodnoty, jistoty, sex. Partnerské vztahy nabízejí vše ze zmíněného a zřejmě...

Rakovinu prsu jí zjistili po porodu: Najít v sobě sílu zabojovat a zvítězit stojí za to

"Ve věku, v jakém jsem onemocněla, jsem se vymykala tabulkám. Moje onkologických mi loni navrhla, abychom ozařováním utlumily činnost vaječníků, aby se onemocnění nevrátilo....

Onemocněla na rakovinu: Zvažovala jsem alternativní léčbu, přesvědčily mě až lékařky

"Na setkání s kamarádkami v restauraci se některé najednou rozplakaly. Bylo jim prý líto, co se mi stalo a jsou z toho nešťastné. Mně...
spot_img

Recent articles

More like this