5 rad, jak vnést přírodu do interiéru

on

|

views

and

comments

Léto nám klepe na dveře a to znamená, že je ideální čas dodat své domácnosti život. Ideálním způsobem je využít nábytek a dekorace v zelené barvě či sáhnout po živých rostlinách. Inspirujte se.

Někdy se stačí ohlédnout kolem sebe a najdeme ty nejkrásnější inspirace. Tak je to iv přírodě. Zelená je typickým a zároveň výrazným odstínem přírodního spektra barev. Pro některé může být nepředstavitelná v interiéru. Když ji však dokonale sladíte s jinými prvky v prostoru, vytvoří energickou a zároveň harmonickou atmosféru.

Zelená sedačka oživí interiér
Výběr správné sedačky je docela dlouhý proces, protože by měla splňovat nejen praktickou, ale i estetickou funkci. Vyžaduje to čas a stanovení všech požadavků, kterým by měla vyhovět. Chcete-li do svého interiéru vnést život, zvolte zelenou sedačku, která zaplní celý prostor příjemnou energií a vaši hosté se budou cítit jako doma. Navíc k ní můžete doladit polštáře s různými barevnými vzory.

květinové talíře
Květinové tanierejedla je chuť a hezké prostírání. Pokud se chcete cítit jako v přírodě, zvolte talíře a misky s malbami květů či různými listy rostlin, které jsou letos skutečně trendy. Pokud nechcete, aby váš jídelní prostor působil přehnaně a hrál všemi možnými barvami, k takovým talířem volte méně výrazně odstíny ubrusů. Naopak, pokud chcete aby váš prostor vynikl, ideální jsou textilie ve stejných barvách jako jsou talíře, například žlutá, zelená či růžová.

barevné stěny
Může se zdát, že barevné stěny přežili svou éru, ale opak je pravdou. Závisí na tom, jaké barvy zvolíte a hlavně, kolik stěn namalujete. V tomto případě platí, že méně je více. To znamená, že vám stačí natřít jednu stěnu a výsledný efekt vás překvapí. Pokoj dostane nový vizuál, do kterého můžete ladit další doplňky.

Výrazné povlečení
Chcete se ráno vzbudit doslova jako v džungli? Na to je jednoduché řešení a to povlečení s různými rostlinnými a barevnými vzory. Navodí pocit svěžesti, hravosti a budou se vám snít ty nejdobrodružnější sny lépe než z jakéhokoliv filmu.

živé rostliny
Bydlet v bytě má své nevýhody, ale i takový prostor si umíte změnit na přírodní oázu. Nejlepší volbou jsou živé rostliny a květiny, které se stanou součástí vašeho domova. Dokonce si umíte vytvořit i vlastní dekorace, které mohou viset kdekoli, ať už si vyberete obývací pokoj nebo předsíň.

Share this
Tags

Must-read

V partnerovi není potřeba hledat vše, postačí sedm hlavních vlastností

Hledáme v nich lásku, vášeň, porozumění, intimitu, podporu, ale i přátelství, spolupráci, společné hodnoty, jistoty, sex. Partnerské vztahy nabízejí vše ze zmíněného a zřejmě...

Rakovinu prsu jí zjistili po porodu: Najít v sobě sílu zabojovat a zvítězit stojí za to

"Ve věku, v jakém jsem onemocněla, jsem se vymykala tabulkám. Moje onkologických mi loni navrhla, abychom ozařováním utlumily činnost vaječníků, aby se onemocnění nevrátilo....

Onemocněla na rakovinu: Zvažovala jsem alternativní léčbu, přesvědčily mě až lékařky

"Na setkání s kamarádkami v restauraci se některé najednou rozplakaly. Bylo jim prý líto, co se mi stalo a jsou z toho nešťastné. Mně...
spot_img

Recent articles

More like this